İş'te Fırsat!

Sektörde Rakibi Yok!

For Kids Hair'in hedef kitlesi olan 0-15 yaş grubu (kız ve erkek) büyük şehirlerimizde nüfus yoğunluğuna sahip olup, doğum oranları da ülkemizde halen yüksektir. For Kids Hair işletmelerinde ilk saç kesimi ile tanışan küçük misafirler, 15 yaşına kadar Kids ve sonrasında Teens alanlarında ağırlanarak uzun süreli müşteri olabilmektedirler.

Tematikleşen iş modeli ile kolay ve az personel ile yönetilebilir. Belirlenmiş ve uygulanarak deneyimlenmiş standartları vardır. Sektör içinden ve/veya sektör dışından kişiler For Kids Hair işletmesine sahip olabilir.

Yüksek karlı iş modelidir.

Desteklerimiz

Çocuk Kuaförü sektöründe Türkiye’nin ilk zincir markasıyız…

Franchise Kısa Soru & Cevaplar

Kısaca For Kids Hair ve sunulan Franchise Fırsatı…
For Kids Hair, çocuk ve gençlerimize yönelik hizmet veren, içerisinde kitaplar, oyuncaklar, eğlenceli saç kesim koltukları olan, çizgi filmler izlenebilen; yani her şeyin çocuklara özel olduğu, şu an İstanbul’da 3 şubesi ile hizmet vermekte olan kuafördür! Türkiye’nin ilk zincir çocuk kuaförü markası olarak, sunduğumuz franchise fırsatı ile “kar marjının yüksek olduğu, kolay yönetilebilir , uzmanlık gerektirmeyen, müşteri sürekliliğinin kesin olduğu” iş modelimize girişimcilerimizi davet ediyoruz. Uzun yıllardır sektörümüzde başarıyla var olarak kanıtladığımız benzersiz işimizi & markamızı, en doğru girişimcilerle büyütmeyi hedefliyoruz.
For Kids Hair franchise modelindeki maliyetler nedir?
Franchise modelimizde franchise giriş bedeli uygulaması bulunuyor. Franchise giriş bedelimiz ilk 3 girişimcimize avantajlı fiyatla uygulanacaktır. Ayrıca, belirlenmiş mimariye sahip, şubenin açılacağı lokasyona göre de değişiklik gösterebilen, For Kids Hair mağazası metrekaresine göre değişen tadilat-dekorasyon bedeli bulunmaktadır.
For Kids Hair’de ortalama kâr marjı ve yatırımın geri dönüş süresi nedir?
Kar mârjları, işletmenin büyüklüğüne, kiralama maliyetlerine ve lokasyona göre değişebilir. İş ortaklarımız, ortalama %40 kar marjı elde edeceklerdir. Deneyimlenmiş iş modelimize sadık kalan iş ortaklarımız, misafir sürekliliği kesin olan işimize yaptıkları yatırımlarını da ortalama 12-18 ay arasında geri alabileceklerdir. Söz konusu süre, kira ve personel maliyetlerine bağlı olarak her bir franchise özelinde değişkenlik gösterebilir.
For Kids Hair’in rekabet avantajları nedir?
Türkiye’nin ilk zincir ve rakipsiz çocuk kuaförü For Kids Hair olarak “iş ortaklarımıza sunduğumuz sürekli destekler”, “sosyal medya gücümüz”, “yüzbinlerce misafirimizin ağızdan ağıza reklamı ile büyüyen marka bilinirliğimiz”, “her koşulda %100 misafir memnuniyeti anlayışımız” ve tabii ki “beğenilen salon mimari dizaynlarımız” ile pozitif yönde oldukça farklı ve iddialıyız!
For Kids Hair franchise süreci nedir?
Franchise sürecimiz, talebin forkidshair.com web sitemizde bulunan “Franchise Başvuru Formunu” doldurularak iletmesi ile başlıyor. Potansiyel yatırımcı adayımızın şubemizi açmak istediği lokasyon, hedefleri, işine ayıracağı zaman, finansal yeterlilik gibi kriterlere bakarak sürecimizi ilerletiyoruz. Franchise sürecimiz, en uygun yatırımcılarla, uzun vadeli süreçte markamızı sağlam adımlarla büyütebilmek adına, çok doğru bir şekilde kurgulandı. En başta İstanbul olmak üzere ve Türkiye’nin büyük illerinde For Kids Hair markası ile var olmak istiyoruz.
For Kids Hair işletme sahipliği kimler için uygun?
İşimize ve markamıza bağlılık birinci önceliğimiz! Kendi işini yapmak istemek ve işine maksimum zamanı ayırabilecek olmak başarının önemli bir parçası. Kolay yönetilebilir iş modelimizde, girişimcilerimizin kuaförlük sektöründen gelmesi şartımız yok. Fakat hizmet sektörünü biliyor olmak, insan yönetimi yaparım, misafir memnuniyetine önem veririm, plan ve organizasyon yeteneğime de güveniyorum diyebilmek gerçekten önemli. Çünkü bizler mimari açıdan ne kadar güzel, dışarıdan çekici salonlar yapsak da misafir ve çalışan memnuniyetini sağlayamıyorsak, o işin başarılı olma şansı yok! Kurumsal hayattan sıkılan ve kendi işimi yapmak istiyorum diyen herkes ve çocuk sektöründe yaptığımız için özellikle kadın girişimcilerimiz For Kids Hair işletme sahipliği için en uygun kitleler!
For Kids Hair salonu için fiziki gerekli şartlar nedir?
For Kids Hair’in belirlenmiş mimarisini uygulayabilmek için en az 50 m2’lik bir alana ihtiyaç duyuyoruz! Marka sahibi olarak bizler, iş ortaklarımızın sürekli ve daha fazla kazanç sağlayabilmeleri, daha geniş kitlelere ulaşabilmeleri ve özellikle yaz-kış otopark sorunu olmadan hizmet verildiği için, doğru fiyatlı kiralamalarla, şehrin seçkin & beğenilen alışveriş merkezlerinde olmalarını tavsiye etmekteyiz. Alışveriş merkezleri yanı sıra, şehrin önemli ve işlek cadde mağazalarında da For Kids Hair markamızı görmeyi elbette isteriz.

Franchise başvuru formu